Rejsy Indywidualne ze Skipperem

Zorganizuj rejs dla rodziny i znajomych

Rejsy dla grup zorganizowanych

Zbierz rodzinę lub znajomych i wybierzcie się na eksplorację morskiego świata!

Rejsy dla grup

Chcecie wybrać się na żeglarską przygodę, ale nie macie uprawnień do prowadzenia jachtu?

Przyjdźcie do nas z ekipą, a zorganizujemy dla Was całe wydarzenie od A do Z. Niezależnie, czy jesteście zakochaną parą chętną na romantyczny wyjazd na południe Europy, czy 50-osobową grupą znajomych gotowych na wielką imprezę!

Dobierzemy jachty specjalnie do Waszych potrzeb. Przebiegiem rejsu zajmą się nasi skipperzy – profesjonalni instruktorzy, którzy pokierują dla Was jacht i wezmą na siebie całość obowiązków związanych z jego obsługą.

Obierzcie cel

Wybierzcie kierunek Waszego wyjazdu, a całą resztą zajmiemy się my. 

Mając do wyboru ponad 25000 jednostek czarterowych na całym świecie, jesteśmy w stanie znaleźć dla Was istną śmietankę jachtów do wynajęcia. Z ich właścicielami współpracujemy od ponad 8 lat i gwarantujemy sprzęt najwyższej klasy.

Zaplanujemy dla Was cały rejs z lokalnymi atrakcjami. Na miejscu pokażemy Wam lokalną kuchnie w sprawdzonych restauracjach, urokliwe miasteczka, tajemnicze uliczki, a jeśli ktoś lubi nocne życie, to najlepsze kluby imprezowe.

Na Wasze życzenie wpleciemy też elementy szkolenia żeglarskiego, tak by po tygodniu zrobić z Was żeglarzy z krwi i kości!

Obierzcie cel

Najczęściej wybierane kierunki rejsów​

Chorwacja

Kierunek Chorwacja

Wyspy Kanaryjskie

Kierunek Wyspy Kanaryjskie

Karaiby

Kierunek Karaiby

Grecja

Kierunek Grecja

Włochy

Kierunek Włochy

Twój pomysł...?

Twoja propozycja

Organizacja i zapisy

Sprawy techniczne pozostaw nam! Zaplanujemy trasę, przygotujemy jachty, zadbamy o wszelkie formalności. Pozostanie Ci jedynie wsiąść na pokład i łapać wiatr w żagle!

Wybierz destynację do której chcesz się udać, my zadbamy o resztę. Postaramy się dopłynąć do wszystkich miejsc, w które będziecie chcieli się wybrać (o ile morze pozwoli). Służymy doświadczeniem i pomagamy w wyborze atrakcji turystycznych najbardziej godnych zobaczenia. Dobry skipper powinien być zarazem dobrym przewodnikiem!

Cena

Cena ustalona zostanie indywidualnie – zależy ona bowiem od wielu czynników, jak ceny jachtów czy opłat portowych na akwenie po którym będziemy żeglować.

Wyślij zapytanie. Odpowiemy ze wszelkimi wyliczeniami cenowymi 🙂

Transport

To kwestia indywidualna każdej załogi, ale możemy pomóc w organizacji.

Uwaga! Za dostarczenie skippera na miejsce rozpoczęcia rejsu odpowiada załoga.

Kadra

Nad przebiegiem imprezy czuwać będzie zgrana ekipa skipperów. Są to doświadczeni żeglarze, profesjonalni regatowcy i zawodowi instruktorzy, którzy będą dbać o Wasze bezpieczeństwo.

Kadra

Zaplanuj swój rejs już dziś!

Zapisy rejsy indywidualne

W przeciągu 48h nasz pracownik skontaktuję się z Tobą drogą mailową lub telefoniczną w sprawie omówienia szczegółów wyjazdu. 

Close Menu
Translate »