Czas na Karaiby – This is time for Sailing

Rejs po Wyspach Karaibskich - Tropiki

Nowość w naszej ofercie na rok 2020!
Rejs z Martyniki!

Szykuj termin w kalendarzu!

Kierunek: Martynika
Termin: 14.11-28.11.2020r.
Cena: 1150 Euro

Sk

Wyrwij się z szarej rzeczywistości i wybierz się na wyprawę do raju!

A co jakby rzucić to wszystko i wybrać się na wyprawę do nieba? W miejsce gdzie piasek jest złocisty, woda lazurowa, ludzie przemili, a deszcz cudownie ciepły?

Przedstawiamy wam rejs jakiego jeszcze u nas nie było! Odwiedź z nami wyspy na których rum smakuje jak ambrozja – miejsce na drugim końcu świata gdzie totalnie oderwiesz się od rzeczywistości!

Rusz śladami piratów i wypij drinka nad miejscem gdzie Jack Sparrow cumował swoją łódkę na dnie! Weź udział w jednej z naszych imprez tematycznych Pirate Party!

Spróbuj homarów grillowanych na plaży, mięsa grillowanego na gorącym kamieniu czy najlepszych na świecie drinków rumowych serwowanych w cieniu tropikalnych palm.

Baw się, wypoczywaj i postaw żagle! Popłyń z nami z rejs po Karaibach na jednym z naszych luksusowych katamaranów. Żegluj i czerp z życia pełnymi garściami – to czas na Karaiby!

 

Pasja to element, który wraz z wodą, wiatrem i kadłubem tworzy tu narzędzie do nauczania, zarażania żeglarstwem i odnajdywania samego siebie w sobie!

5/5

Sebastian Sochacki

Wielka Żeglarska Październikówka = Wakacje Życia! Niesamowita atmosfera, wspaniali ludzie, dużo zabawy i żeglowania. Polecam każdemu rejsy z TITFS!

5/5

Paulina Tarkowska

Całym serduszkiem polecam rejsy z TITFS!

5/5

Natalia Bujalska

Ramowy plan rejsu

Twój dzień na jachcie

Po przylocie na Martynikę zaczynamy od zaokrętowania się, zakupów i krótkiego zwiedzania. Wieczór kończymy integracyjną imprezą.

Każdy dzień rejsu zaczynamy od wspólnego śniadania i omówienia planu działania. Następnie czas opuścić port! Wypływamy, stawiamy żagle (czeka Was trochę ciągnięcia za liny!) i kierujemy się gdzie wiatr poniesie!

Po dopłynięciu zatrzymujemy się w miejscu wyznaczonym przez Komandora Floty. Mamy czas by wykąpać się w morzu, pobawić się na pontonie czy zrelaksować się w promieniach palącego słońca na pokładzie naszego jachtu lub jednej z przepięknych plaż.

Jeśli stoimy na bojce lub na kotwicy, za pomocą pontonu dostajemy się na ląd. Tam spędzamy długie, przyjemne wieczory zwiedzając wyspy “od wewnątrz”. Odwiedzamy liczne Beach Bary, restauracje, oglądamy wodospady czy błądzimy w labiryncie palm. Pokażemy wam takie miejsca jak Tobago Keys, Mopion Island czy St. Lucia, 

Rejs kończymy po 2 tygodniach podróży w porcie docelowym Le Marin na Martynice. Opuszczamy jacht i samolotem wracamy do Polski!

W programie

Letnie wieczory na kotwicy

Imprezy do białego rana

Szaleństwo na jachtach

Żeglarskie przygody

piaszczyste piękne plaże

Jachty

Mając do wyboru ponad 25000 jednostek czarterowych na całym świecie, jesteśmy w stanie znaleźć dla Was istną śmietankę chorwackich jachtów.
Z ich właścicielami współpracujemy od ponad 8 lat i gwarantujemy sprzęt najwyższej klasy. 

Luksusowy Katamaran: 1150 EUR

Jachty typu Fountaine Pajot, Lagoon.

40-50 stóp, 5 kabin, max. 12 osób. 

Zapisy

Płatności

Płatność rozkładamy na 3raty.
Pierwsza rata w wysokości 300 euro płatna jest do trzech dni od zapisu.
Druga rata w wysokości 400 euro płatna jest do 20 Czerwca 2020r.
Trzecia rata w wysokości 450 euro płatna jest do 20 Września 2020r.

W cenie

 • Opieka doświadczonego Skippera
 • Koja na jachcie
 • Dinghy
 • Ubezpieczenie NNW i KL
 • Ubezpieczenie kaucji za jacht
 • Pościel na jachcie

Opłaty dodatkowe

 • Dojazd
 • Wyżywienie
 • Opłaty portowe
 • Paliwo do jachtu
 • Transit log

W sumie opłaty dodatkowe wynoszą ok. 150 EUR/os. + wyżywienie. Miło by było, gdyby załoga w wyżywieniu uwzględniła swojego skippera, on też czasem coś je 😉

Przed wyjazdem warto sprawdzić, czy Wasz bank umożliwia płatności kartą za granicą. Czy i jakie prowizje pobiera za płatności i wypłaty z bankomatów.

Transport

Wybór środka transportu w obie strony pozostawiamy Wam.
Możecie jednak liczyć na naszą pomoc przy koordynacji, komunikacji między uczestnikami i pomocy przy poszukiwaniu najtańszych połączeń.

Kadra

Nad przebiegiem imprezy czuwać będzie zgrana ekipa skipperów. Są to doświadczeni żeglarze, profesjonalni regatowcy i zawodowi instruktorzy, którzy będą dbać o Wasze bezpieczeństwo.

Wyrusz z nami na Karaiby! Zapisy:

1. W przeciągu 48h nasz pracownik skontaktuję się z Tobą droga mailową lub telefoniczną w sprawię potwierdzenia rezerwacji miejsca.
2. Miejsce zostaje zarezerwowane na 3 dni robocze. Aby potwierdzić rezerwację należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 300 euro.
3. Drugą ratę należy opłacić do 20 Czerwca 2020 roku 400 euro.
4. Trzecią ratę należy opłacić do 20 Września 2020, 450 euro

Liczba miejsc ograniczona!

Close Menu
Translate »