Mazury – Żeglarska Czerwcówka 2020 – This is time for sailing

Chillowo - szkoleniowy rejs na Mazurach

Nowość w naszej ofercie na rok 2020!
Żeglarska Czerwcówka na Mazurach!

Szykuj termin w kalendarzu!

Kierunek: Mazury
Termin: 06.06-13.06.2020r.
Cena: 1390 PLN

Pakuj worek żeglarski i ruszaj na Szlak Wielkich Jezior!

Sk

Nie samym morzem człowiek żyje! wychodząc naprzeciw waszym prośbom w tym roku specjalna nowość w naszym rejsie : żeglarska czerwcówka na Mazurach!

Postawimy żagle i ruszymy wzdłuż Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich – bawiąc się, leżakując, chillując i ciesząc się czerwcowym słońcem! 

Przygotuj się na długie, czerwcowe wieczory wypełnione zabawą pod żaglami. Podczas tygodniowego rejsu pokażemy wam najciekawsze miejsca na Mazurach, takie jak Sauna na Wodzie czy przystań Rybaczówka. Będziemy kąpać się na przy Rogantach czy bawić się do białego rana przy ognisku w Kietlicach gdzie noc umilać nam będą lokalne przysmaki 

Ambitnym żeglarzom, chętnym do zgłębiania tajników żeglarstwa mamy do zaproponowania specjalnie przygotowane dla was elementy szkolenia, obejmujące manewrowanie jachtem w porcie i pod żaglami. Dołożymy starań abyś wyniósł z tego rejsu jak najwięcej!

…a jeśli wciąż będzie Ci mało wrażeń, wieczorem wybierz się z nami do lokalnych klubów, barów i restauracji.

 

Pasja to element, który wraz z wodą, wiatrem i kadłubem tworzy tu narzędzie do nauczania, zarażania żeglarstwem i odnajdywania samego siebie w sobie!

5/5

Sebastian Sochacki

Wielka Żeglarska Październikówka = Wakacje Życia! Niesamowita atmosfera, wspaniali ludzie, dużo zabawy i żeglowania. Polecam każdemu rejsy z TITFS!

5/5

Paulina Tarkowska

Całym serduszkiem polecam rejsy z TITFS!

5/5

Natalia Bujalska

Ramowy plan rejsu

Twój dzień na jachcie

Po przyjeździe na Mazury zaczynamy od zaokrętowania i się i zakupów . Wieczór kończymy integracyjną imprezą.

Każdy dzień rejsu zaczynamy od wspólnego śniadania i omówienia planu działania. Następnie czas opuścić port! Wypływamy, stawiamy żagle (czeka Was trochę ciągnięcia za liny!) i kierujemy się gdzie wiatr poniesie, dlugie godziny spędzając na żeglowaniu między jeziorami!

Po dopłynięciu zatrzymujemy się w miejscu wyznaczonym przez Komandora Floty. To idealny czas żeby przygotować coś do jedzenia, wykąpać się w jeziorze czy zrelaksować się w promieniach słońca na pokładzie jachtu. 

Wieczorem spływamy do jednej z lokalnych marin, gdzie czeka nas impreza, uczta i zabawa do białego rana! Nie zabraknie też postojów “na dziko” gdzie będziemy hucznie bawic się przy ognisku.

Rejs kończymy po tygodniu zabawy w porcie docelowym. Opuszczamy jacht i autokarem, busem lub samochodem wracamy do domów.

W programie

Letnie wieczory na kotwicy

Imprezy do białego rana

Szaleństwo na jachtach

Żeglarskie przygody

piaszczyste piękne plaże

Jachty

Mając do wyboru ponad 25000 jednostek czarterowych na całym świecie, jesteśmy w stanie znaleźć dla Was istną śmietankę jachtów.
Z ich właścicielami współpracujemy od ponad 8 lat i gwarantujemy sprzęt najwyższej klasy. 

Jacht mieczowy: 1390 PLN

Jachty typu Maxus 24 evo, Maxus 26, Antila 27.

24-30 stóp. Max 4 – 6 osób

Zapisy

Płatności

Płatność rozkładamy na 2raty.
Pierwsza rata w wysokości 600 PLN płatna jest do trzech dni od zapisu.
Druga rata w wysokości 690 PLN płatna jest do 20 Kwietnia 2020r.

W cenie

  • Opieka doświadczonego Skippera
  • Koja na jachcie
  • Ubezpieczenie NNW i KL
  • Ubezpieczenie kaucji za jacht

Opłaty dodatkowe

  • Dojazd
  • Wyżywienie
  • Opłaty portowe
  • Paliwo do jachtu

W sumie opłaty dodatkowe wynoszą ok. 200 PLN/os. + wyżywienie. Miło by było, gdyby załoga w wyżywieniu uwzględniła swojego skippera, on też czasem coś je 😉

 

Transport

Wybór środka transportu w obie strony pozostawiamy Wam.
Możecie jednak liczyć na naszą pomoc przy koordynacji, komunikacji między uczestnikami i pomocy przy poszukiwaniu najtańszych połączeń.

Kadra

Nad przebiegiem imprezy czuwać będzie zgrana ekipa skipperów. Są to doświadczeni żeglarze, profesjonalni regatowcy i zawodowi instruktorzy, którzy będą dbać o Wasze bezpieczeństwo.

Posmakuj Mazur w weekend czerwcowy! Zapisy:

1. W przeciągu 48h nasz pracownik skontaktuję się z Tobą droga mailową lub telefoniczną w sprawię potwierdzenia rezerwacji miejsca.
2. Miejsce zostaje zarezerwowane na 3 dni robocze. Aby potwierdzić rezerwację należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 600 PLN.
3. Drugą ratę należy opłacić do 20 Kwietnia 2020 roku (790zł)

Liczba miejsc ograniczona!

Close Menu
Translate »