Korfu Żeglarska Majówka 2020 – This is time for sailing

Korfu - Paxos - Antipaxos

Zaliczka tylko

Nowość w naszej ofercie na Majówkę 2020! Rejs po morzu Jońskim Korfu - Paxos - Antipaxos

Szykuj termin w kalendarzu!

Kierunek: Korfu (Grecja) – Płyniemy na południe!
Termin: Majówka – 25.04-02.05.2020r.
Cena: 1890 PLN

Sk

Wybierz się na weekend majowy do Grecji!

Nasz najbardziej wyczekiwany coroczny event w nowej odsłonie! Ten sam chillout, te same wrażenia i ta sama energia – nowa destynacja!

Zanurkuj w lazurowej wodzie morza Jońskiego i odkrywaj uroki przedsezonowej Grecji. Odwiedź z nami takie miejsca czt Paxos i Antipoxos, posmakuj prawdziwej Greckiej kuchni.

Skorzystaj z okazji i wybierz się z nami w rejs po urokliwych zatokach. Poznaj klimatyczne wyspy i miasteczka, podziwiaj bajeczne widoki i łap promienie słońca w pełnym przechyle!

Ciesz się słońcem, wiatrem i weź udział w wyprawie na Korfu z This is Time for Sailing!

 

Pasja to element, który wraz z wodą, wiatrem i kadłubem tworzy tu narzędzie do nauczania, zarażania żeglarstwem i odnajdywania samego siebie w sobie!

5/5

Sebastian Sochacki

Wielka Żeglarska Październikówka = Wakacje Życia! Niesamowita atmosfera, wspaniali ludzie, dużo zabawy i żeglowania. Polecam każdemu rejsy z TITFS!

5/5

Paulina Tarkowska

Całym serduszkiem polecam rejsy z TITFS!

5/5

Natalia Bujalska

Ramowy plan rejsu

Twój dzień na jachcie

Po przylocie na Korfu zaczynamy od zaokrętowania się, zakupów i krótkiego zwiedzania. Wieczór kończymy integracyjną imprezą.

Każdy dzień rejsu zaczynamy od wspólnego śniadania i omówienia planu działania. Następnie czas opuścić port! Wypływamy, stawiamy żagle (czeka Was trochę ciągnięcia za liny!) i kierujemy się w stronę południa!

W ciągu dnia robimy przerwę w jednej z zatok wyznaczonej przez Komandora floty. To idealny czas na to żeby przygotować coś do jedzenia, wykąpać się w morzu, pobawić się na pontonie czy zrelaksować w promieniach słońca na pokładzie jachtu

Po przelocie spływamy do jednej z pięknych marin bądź zatoczek, gdzie odwiedzimy miejscowe restauracje i beach bary. Na każdej nowo odwiedzonej wyspie spróbujemy lokalnej kuchni i zobaczymy miejscowe atrakcje. Noc spędzamy zaś na hucznej zbawie do białego rana!

Rejs kończymy po tygodniu zabawy w porcie docelowym na Korfu Opuszczamy jacht i samolotem wracamy do Polski!

W programie

Letnie wieczory na kotwicy

Imprezy do białego rana

Szaleństwo na jachtach

Żeglarskie przygody

piaszczyste piękne plaże

Jachty

Mając do wyboru ponad 25000 jednostek czarterowych na całym świecie, jesteśmy w stanie znaleźć dla Was istną śmietankę chorwackich jachtów.
Z ich właścicielami współpracujemy od ponad 8 lat i gwarantujemy sprzęt najwyższej klasy. 

jacht korfu

Jachty do 55 Stóp: 1890 PLN

40-55 stóp, 5 kabin, max. 12 osób. 

Zapisy

Płatności

Płatność rozkładamy na 2raty.
Pierwsza rata w wysokości 890 PLN płatna jest do trzech dni od zapisu.
Druga rata w wysokości 1000 PLN płatna jest do 20 Marca 2020r.

W cenie

 • Opieka doświadczonego Skippera
 • Koja na jachcie
 • Dinghy
 • Ubezpieczenie NNW i KL
 • Ubezpieczenie kaucji za jacht
 • Pościel na jachcie

Opłaty dodatkowe

 • Dojazd
 • Wyżywienie
 • Opłaty portowe
 • Paliwo do jachtu
 • Transit log

W sumie opłaty dodatkowe wynoszą ok. 150 EUR/os. + wyżywienie. Miło by było, gdyby załoga w wyżywieniu uwzględniła swojego skippera, on też czasem coś je 😉

Przed wyjazdem warto sprawdzić, czy Wasz bank umożliwia płatności kartą za granicą. Czy i jakie prowizje pobiera za płatności i wypłaty z bankomatów.

Transport

Wybór środka transportu w obie strony pozostawiamy Wam.
Możecie jednak liczyć na naszą pomoc przy koordynacji, komunikacji między uczestnikami i pomocy przy poszukiwaniu najtańszych połączeń.

Kadra

Nad przebiegiem imprezy czuwać będzie zgrana ekipa skipperów. Są to doświadczeni żeglarze, profesjonalni regatowcy i zawodowi instruktorzy, którzy będą dbać o Wasze bezpieczeństwo.

Spędź z nami Weekend Majowy w Grecji! Zapisy:

1. W przeciągu 48h nasz pracownik skontaktuję się z Tobą droga mailową lub telefoniczną w sprawię potwierdzenia rezerwacji miejsca.
2. Miejsce zostaje zarezerwowane na 3 dni robocze. Aby potwierdzić rezerwację należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 890 PLN.
3. Drugą ratę należy opłacić do 20 marca 2020 roku (1000zł).

Liczba miejsc ograniczona!

Close Menu
Translate »